Hakkımızda

 Anasayfa / Hakkımızda

Serhas Tekstil

1996 yılında İstanbul Alibeyköy’de 6000 mt2 kapalı alanda aylık 500 ton raşel kumaş üretim kapasitesiyle faaliyete başlamıştır. 2000 ve 2001 yılındaki makina arttırımlarıyla ve 2004 yılında Çorlu'da 15.000 m2 kapalı alana sahip yeni bir fabrika inşaa edilerek aylık kapasitesini 5.000 tona çıkarmıştır. 15.000 m2 kapalı alanda boya, baskı, örme ve konfeksiyon alanında faaliyet göstermeye devam etmektedir.


2014 yılı başında Şişli - Osmanbey'de açılan mağazamızla yatırımlarımız devam ediyor.

Neler Yapıyoruz

Örme
İleri teknoloji Karl Mayer Raşel ve tüp örgü makine parkurumuz ile polyester ve polyamid (nylon) örme kumaş üretimi yapmaktayız. Çeşitli kalınlık ve flament sayısındaki iplikler ile çalışan örme fabrikamızda, hazır bulunan stok kumaşlarımız ile hızlı temin verebildiğimiz gibi, özel üretim taleplerine de cevap verebilmekteyiz.
Boya
25 kg kapasiteli numune kazanlarından, 1000 kg kapasiteli ana üretim kazanlarına kadar çeşitli partileme kilolarına hizmet verebilen, jet boya parkurumuz ile günlük 40 ton boyama yapmaktayız.
Baskı
Uzman kadromuz ve geniş desen arşivimiz ile aylık 150 ton, dispers, reaktif, acid ve pigment emprime baskı yapmaktayız.
Terbiye
Son teknoloji ram kurutma, şardon ve traş makinelerimizde, zengin apre çeşitliliğine sahip bitim işlemlerimiz, uzman kadromuz ile yapılmaktadır.
Kalite Kontrol ve Güvence
Alanında uzmanlaşmış yüzey kontrol, fiziksel testler takipçisi kadromuz ile müşterilerimize güvence vermekteyiz.
Kartela
Yüksek sayıdaki örme kumaş çeşitliliğine ve 4000'in üzerinde hazır desene sahip kartela dairemiz ile; dış giyimden döşemeciliğe, ayakkabıcılıktan iç giyime birçok tekstil dalına, hızlı alternatifler sunumunu yapabilmekteyiz.
Planlama
"Her Müşterimiz, İş Verenimizdir" politikasını benimsemiş olan müşteri temsilcisi kadromuz ile, kapasitenin en uygun kullanımını hedefleyen planlama dairemiz, başarısını %97.2 termin gerçekleştirme oranıyla taçlandırarak hizmet vekmektedir.

Geçmişten Bugüne

 •  2016
  Çorlu'da ikinci fabrikamız açıldı.
 •  2014
  Osmanbey mağazamız açıldı
 •  2004
  15.000 m2 kapalı alana sahip Çorlu fabrikamız açıldı
 •  1996
  İstanbul Alibeyköy'de 6000 m2 kapalı alana sahip yerimizde kuruluşumuzu gerçekleştirdik.